05 Şubat 2014 #2277720

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Herhangi bir işlem yapmadan her ay hesap ücreti adı altında 7 tl ve belli komisyon adı altında altında her 30 tl ücret kesildi. Bir de kart kapatmak için çağrı merkezinde kapatabileceğini söyleyen bir çağrı merkezi çalışanı sonrası, 62 kuruş var diye hesabı kapatmadı .Sonrasında o parayı çekmek için 3 tl para aldılar.


Yaptıkları şeyin adını kılıflar uydurarak insanı saf yerine koymaktan başka bir şey değil. Sonrasında tekrar aradığımızda kartımızı telefon bankacılığı ile kapatamayacağınız oldu. 3 dk. ara ile bir çalışan kapatırken diğeri kapatamayacağını söyledi. Finansbank böyle saçma bir uygulamaya ilk kez şahit olduk.

Fatma 64 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön