20 Nisan 2013 #1754204

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

Yaklaşık 2-3 yıldır Finansbank CardFinans Nakit kartını kullanıyorum, bir ara kapattım ve tekrar açtım ama hala hesap işletim ücreti alınıyor ve bunlar benim maaş hesaplarımdı. Çağrı merkezini arıyorum biz bilmeyiz bankanızla görüşün deniyor. Bir çözüm istiyorum.

Feyyaz 60 Okunma

Cevaplar

  • Feyyaz25 Nisan 2013

    Finansbanka teşekkür ederim ama anlamadığım bir nokta var. Bu yeni maaş hesabımdan, eski maaş hesabıma ait parayı çekmişlerdi ve onu şimdi geri verdiler. Peki bu eski hesap ücretlerini neden vermediler o hesapta maaş hesabımdı. Hatta bankaya gitmiştim bu benim maaş hesabım para çekiyorsunuz düzeltiniz demiştim ama demek ki düzeltmemişler. Ben bu eskiden alınan hesap işletim ücretlerini de geri verilmesini talep ediyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön