19 Mart 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alındı!

Finansbank her dönem olduğu gibi sessizce 25,5 tl hesap işletim ücreti kesmiş. Yıllarca müşterisi olduğum bankayı bu sebepten dolayı bırakmak zorunda kalacağım. Ayrıca Finansbank'ın web sayfasından yaptığım şikayet ve itirazları dikkate almıyorlar.

Uğur 69 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 21/03/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • Uğur08 Nisan 2013

    Şikayetleri internet sitemizden iletiniz diye belirtilmiş fakat oradan iletmemde hiç ilgilenen olmadı. Sorunumu da giderilmedi finansbank'la tüm ilişkilerimi kesiyorum bu ay.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön