05 Temmuz 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Finansbank'ın eski müşterilerindendim. Yaklaşık 3 aydır Garanti Bankasından Finansbank'a geri döndüm. Üstelik Garanti'den hiçbir şikayetim olmadığı halde. Geçen gün şubeden elden döviz hesabıma para yatırdım, sonrasında internetten 2. dönem hesap işletim ücreti BSMV olarak 9 USD gibi bir ücret kesildiğini gördüm. Bu nasıl bir anlayış. Kendim elden veznede hesabıma para yatırıyorum, o para bankada ve benden işletim ücreti kesiyor.

Aynı şey TL hesabımda da var. Bütün paramı tekrardan başka bankaya taşıyacağım. Bu paranın derhal iadesini talep ediyorum. Ne şube ne telefon bankacılığı kesinlikle destek vermiyor ve telefon bankacılığı konusunda en kötü hizmet aldığım bir banka Finansbank.

Öznur 100 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Temmuz 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön