07 Şubat 2014 #2282203

Finansbank Hesap İşletim Ücreti

Ben Finansbank'dan Aralık ayında kredi kullanmıştım. Kullanırken müşteri temsilcisi bana iki tane otomatik fatura talimatı vermez isem her üç ayda bir 30 lira gibi bir ücretin kesileceğini söylemişti. Fakat henüz üç ay olmadan hesabımdan 26 lira ücret kesildiğini gördüm. Bankayla görüşmeme rağmen bana bu ücretin her ayda kesilebileceğini söylüyorlar. Bende diyorum ki ya müşteri temsilcilerinizi iyi bilgilendirin yada üç ay olmadan benden ücret kesmeyin diyorum.


Buna rağmen bu ücretin yasal olduğunu kesebileceklerini söylüyorlar. Ben bu konuda bankadan şikayetçiyim. Gerekli işlemlerin yapılması arz/rica ediyorum.

Nihat 58 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön