07 Mayıs 2013 #1783713

Finansbank Hesap İşletim Ücreti 45 TL İadesi Talebi!

Finansbank müşterisiyim. 04.05.2013 tarihinde hesabıma para yatırdım.05.05.2013 tarihinde hesabımı tekrar kontrol ettiğimde 2012 yılı 2. dönem ve 3. dönem hesap işletim ücreti adı altında toplam 45 TL kesinti yapılmıştır.


Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ve T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Tüketici Bilgi Sisteminden telefon ile görüşme yaptım.2012 yılı 2. dönem ve 3. dönem hesap işletim ücretlerinin geri iadesini istiyorum.Geri iade gerçekleşmezse resmi yazı şeklinde şikayetlerimi gerekli kurumlara iletirim.


Ankara'da yeni işe girdim.Bu süreçte 45 TL gerçekten önemi var.Yeni bir şehirde ayakta durmaya çalışıyorum.Geri bildiriminizi acil bekliyorum.

Hülya 81 Okunma

Cevaplar

  • Hülya10 Mayıs 2013

    BİMER şikayetimi ilettim.Ardından Bağlı bulunduğum kaymakamlığa ileteceğim.

  • Hülya09 Mayıs 2013

    Merhabalar, 2 gündür hesabımı kontrol ediyorum.Ancak geri ödeme gerçekleşmemiş.Keserken hiç sormadan çok hızlıca kesinti yapılıyor ancak geri ödeme süreci uzun olacağa benziyor.Geri bildirim bekliyorum. Saygılarımla, Hülya DAĞAŞAN

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön