25 Haziran 2016

Finansbank Hesap İşletim Ücreti!

Finansbank Edirne Çarşı Şubesinde bir site hesabımız var. Aidatlarımızı buraya yatırıyoruz. İlk hesap açılışımızda para yatırmada masraf kesilmeyeceği ve hesap işletim ücreti kesilmeyeceği (otomatik ödeme talimatı verirsek) konuşmasını yaparak Finansbank'ı tercih ettik. 7 adet otomatik ödememiz mevcut. Tabi öyle olmadı 3 ayda bir kesildi. Her seferinde iptali için başvurduk. Bir yıl iptaller gerçekleşti sonraki yıl kabul edilmedi. Şube bölge müdürlüğü kesiyor diyor, müşteri hizmetleri şubenin muafiyet tanıması gerektiğini söylüyor. Müşteri hizmetleri ile konuşma kaydımız ellerinde mevcut. Bölge müdürlüğü karlılığınız düşük diyor imiş. Sitenin ne karlılığı olacaksa? Şimdi kim kesiyor bilmiyorum fakat kesildiğini biliyorum.

Talat 106 Okunma

Cevaplar

  • Talat27 Haziran 2016

    Bankadan dönüş yapılmış ve şu bilgi verilmiştir; kimlik numaranız üzerinde herhangi bir siteye ait bilgilere ulaşılamamıştır. Yani 2 senedir bankanız üzerinden her türlü para işlemi yaptığım site kimsenin yetkisi dahilinde değil ve ben yetkisiz işlem yapmaktayım. Olin Sitesi Kat Malikleri Yönetimi. Talebim, konu ile ilgili tekrar inceleme yapılması ve problemin çözüme kavuşturulmasıdır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Haziran 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön