15 Mayıs 2013 #1799857

Finansbank Hesap İşletim Ücreti!

Geçen hafta telefonuma mesaj geldi finansbank hesabınızın 126 lira borcu var diye. Ben 6 aydır kimseden mesaj almıyordum. Bir anda 126 lira borcum çıktı. Hiç kullanmadığım bir hesap yüzünden hesap işletim ücreti alınıyor ve buna faiz alınıyor.


Ayrıca ben gidip 126 TL yerine 130 tl yatırdım. 1 hafta sonra hesabımı kapatmak için aradığımda bana 3.20 TL daha borcum olduğunu söylediler. Sebebini sorduğumda 3 gün içerisinde aramadığım için bana hesap özeti gönderdiklerini ilettiler.


Ben hiç kullanmadığım bir hesap için 130 TL para ödemiş oldum. Bunu şikayetten bir paramı tekrar geri alamayacağımı biliyorum. Tek istediğim başkalarının da aynı sorunu yaşamamaları!

Mehmet 68 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön