22 Nisan 2013 #1757689

Finansbank Hesap İşletim Ücreti!

Daha önce çalıştığım firma maaşımı alabilmem için benim adıma bir hesap açtı maaş hesabı adı altında çalıştığım şirket ve bankanız arasındaki sözleşme gereği maaş hesabından herhangi bir dönem hesap işletim ücreti kesilmeyeceği söylendi işten çıkalı 2 ay oldu fakat 6 aydır dönem hesap ücreti ödüyormuşum haberim yok.


Kullanmadığım karta hesap işletim ücreti ödüyorum bankanıza gittim ve bana açılan hesabın maaş hesabı olmadığı söylendi internet bankacılığını kullandığım zaman hesabın maaş hesabı olduğunu görebiliyorum yani kısacası kullanmadığım kart için daha önce çalıştığım firmayla anlaşmanız olduğu halde hem benden para kesiliyor hemde bankadaki çalışanınız beni yanlış yönlendiriyor.

Ercan 35 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön