26 Mart 2013 #1708143

Finansbank Hesap İşletim Ücret Kesintisi!

Finansbank tarafından adresime gönderilen ekstralar dan 5 TL' den fazla bir ücret kesilmektedir. Ben bu ekstralar tarafıma gelsin istemedim benim onayım yok ben istemediğim halde benden ücret kesildi bu, KKDF Kesintisi ve Mevduat İşlemleri - Faiz Tahakkuku ücretlerinin tamamının tarafıma ödenmesini rica ediyorum. Daha önce hesap işletim ücreti alınmayacak bilgisi verilmişti. Ekim ayında verilen bu sözün 5 ay geçmesine rağmen tutulmadığını görüyorum. Lütfen hesabımdan çekilen yaklaşık 80 tl ücreti iade edip ve daha sonraki aylarda bu ücreti kesmeyin. Daha önce verilen sözleri unutmayalım.

Abdurrahman 65 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • Abdurrahman17 Nisan 2013

    15 günden fazla oldu ancak hiçbir geri bildirim almadım!

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön