26 Mart 2013 #1707998

Finansbank Hesap Ekstre Ücreti Kesintisi Yaptılar!

İnternet bankacılığını kullanırken hata ile ay sonu hesabımdan ödeme yaptım ve hemen geri ödeme ile hesabı artı bakiyeye çıkardım ve bir ekstre geldi. 7 tl gibi bir rakam kesinti yapıldı. Daha sonra artı olan bakiye için bir ekstre daha gönderildi bir daha kesinti yapılıp hesap eksiye düşürüldü.


1. Ben internet bankacılığından bu ekstre tipini niçin değiştiremiyorum.


2. Bu ücret bir ekstre için çok yüksek bir rakam.


3. Artı olan bakiye için bana ekstre gönderip beni borçlandıramazsınız.


Aradığımı hiç kimse bana yardımcı olmaya çalışmıyor bana prosedürden bahsediyor siz çok dünya görüşüne sahipsiniz de, biz mağarada yaşamıyoruz. Bu ücretin geri iadesi istiyorum. İkna etmek için aramayın.

Serdar 66 Okunma

Cevaplar

  • Serdar28 Mart 2013

    Ne oldu niçin aramadınız işinize gelmedi değilmi! ama bana şunu bunu satmak için arıyorsunuz. kredi kartı limiti artırmak için arıyorsunuz. sizin tek derdiniz nasıl borçlandırır bağlarda istediğim gibi ücretlendiririm. ama durun ben yapacağımı biliyorum. kurtulacağım sizden. sizinle tüm ilişkilerimi keseceğim. bugüne kadar aldığınız tüm kart aidatlarınında peşine düşeceğim. bakalım ne olacak göreceğiz...

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön