13 Eylül 2013

Finansbank Hesabımı Kapatmamakta Israr Ediyor!

Bundan yaklaşık bir yıl önce Finansbank'tan ev kredisi kullandım. Banka sonrasında ev kredisinin bağlayıcı etkisini kullanarak, sürekli hesap ücreti, ekstre ücreti (hiç ekstre almadık) işletmeye başladılar. Defalarca aramama şube ile görüşmeme rağmen , bu ücretleri iade etmedikleri gibi, otomatik fatura ödeme talimatı verdiğimde , almayacaklarını belirtmişlerdi.


Benim 3 adet otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen yine almaya devam etti. Sonunda bu nedenlerden inanılmaz rahatsız olduğum için, tüm borcumu ödeyip krediyi kapattım. Şubeden hesabın kapatılmasını talep ettim. Ama 2 aydır hesap da kapatılmıyor. Ücretler de eksi olarak bakiyeye yansımaya devam ediyor. Kurtulamıyorsunuz.

Yaşar 38 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar02 Aralık 2013

    Şİkayetim 13 Eylülde banka tarafından kopyala yapıştır mesajla degerlendirmeye alındıgı belirtilmiş, ancak Aralık ayı olmasına ragmen bana herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Üstelik gerek şube, gerek genel müdürlük kanalıyla herhangi bir muhataba ulaşamamaktayım.

  • Yaşar21 Kasım 2013

    Tarih 21 Kasım, ve ben hala sorunlarıma Finansbank tarafından çözüm bulabilmiş değilim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön