13 Mayıs 2013 #1793240

Finansbank Hesabımı Boşaltmış!

Finasbank tan bir zaman konut kredi çekmiştim. Çekmez olaydım. Her neyse dask yaptırıyordum aynı bankadan, bu yıl bankadan değil başka yerden yapmak istedim. Ancak ne mümkün banka çoktan yapmış hesapta para olmamasına rağmen hayali yani. Ne yapalım mecbur parasını yatıralım dedik.


Eft yaptım internet bankacılığına baktım bu seferde artı konut sigortası yapacaksınız deyip bir link koymuşlar paramıda daha dask için almamışlar.Şubeyi aradım parayı alın faiz yazarsınız sizin işinizi belki olmaz dedim ve artı konut sigortasını yaptırmıyorum, lütfen kaldırın linki dedim.Bayan kaldıramam mecbursunuz onuda ödeyeceksiniz dedi ve başladık tartışmaya. Sonrada hesabımdaki parayı alıp dask yapmamışlar . Ne yaptılar?

Kerem 101 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön