21 Mart 2013 #1696533

Finansbank Hesabımdan Ücret Kesti!

Özdoku tekstilde çalışıyorum ve işyerimin bankayla antlaşması var. Yani bankanın maaş müşterisiyim. İş yerimin anlaşması olduğu için maaşımı Finansbanktan alıyorum. Bunlarla beraber iş yerimin bankayla antlaşmalarında şöyle bir madde var " maaş müşterilerimin hesaplarından herhangi bir ücret veya yıllık veya başka bir şekilde hesap kesim ücreti alınmayacaktır " diye böyle bir madde var.


Ben bu konuyu iş yerimle konuştum ve iş yeri bana gösterdiği sözleşmede bu madde yazıyor. Böyle bir durumda herhangi bir kesinti olduğu taktirde banka müşteriye koşulsuz şartsız ücreti hesabına aktarmak zorunludur. Böyle bir madde olmasına rağmen Finansbank benim hesabımdan hesap kesim ücreti olarak 27 tl para kesmiştir.

Erdinç 44 Okunma

Cevaplar

  • Erdinç21 Mart 2013

    gereklı ıncelemelerı yaptıktan sonra bana mesaj yolu ıle degıl bızzat telefon yolu ıle donus yaparsanız daha memnun olurum sayın fınansbank!

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön