19 Şubat 2013

Finansbank Hesabımdan Ücret Kesiyor!

Aslında bir iki banka hariç hepsinde bu uygulama mevcut. Senelik minimum 80 maksimum 100 TL arasında değişen tutarlar. İnsanları otomatik ödeme talimatı vermeye zorlayıp, vermezsen de ben senden bu parayı alırım şekli. Vadesiz hesaplardaki paraları hem kullanıyorlar, üstüne de para kesiyorlar. Bir kaç bankada hesabınız varsa artık ödeyeceğimiz tutarı siz düşünün. Birde "Ay sonu hesabı" adı altında bir para limit tanımlıyorlar hesabınıza. Hesabınızda para olmasa da oradan çekiyorlar parayı.

Haldun 26 Okunma

Cevaplar

  • Haldun14 Mart 2013

    Sayın Finans Bank, belirtmiş olduğunuz bankanız şikayet birimlerinizi bende biliyorum. Öneri ve şikayet hattınızla akraba oldum nerdeyse. Şikayet etmekten dilimde tüğ bitti. Dinliyorsunuz ama sonuç aynen şöyle --> "TALEBİNİZ OLUMSUZ OLARAK SONUÇLANMIŞTIR" Her seferinde bana verilen cevap bu işte. Senede yaklaşık 100 TL hesap işletim ücreti alıyorsunuz. Yetmiyormuş gibi ay sonu hesabı ekstresi için 5 küsür TL, her ekstre başına ücret yansıtıyorsunuz. Yani yıllık 160 TL. Üstelik bankanız ürünlerini kullandığım halde yani. Bilgilerime bakarsanız ne olduklarını görürsünüz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön