24 Ocak 2014
Yorum Yap
#2254021

Finansbank Hesabımdan Pos Ücreti Aldı

Ben konyada esnafım ve Finasbank Zafer şubesinden bir pos cihazı başvurusu yaptım ve bana kampanya olduğunu pos cihazlarında hiçbir şekilde ücret alınmayacağının beyanında bulundular. Okunması mümkün olmayan bir sürü sayfa imzalattılar ve cihaz bağlandı. Benden her ay 39 ila 69 TL arası pos ücreti kesmişler.


Ben bunu farkettim ve bankaya gittim bir yanlışlık olmuş bundan öncesine birşey yapamam ama bundan sonra kesilmeyecek dediler. Ona da tamam dedim ve sonraki ay 69 TL daha kestiler ve paramı da iade etmediler. Bende tamamen hesabımı kapattım beni bu şekilde yanıltarak yaklaşık 350 TL paramı kestiler.

Murat Murat 186 Okunma

Cevaplar

  • Murat30 Ocak 2014

    şuanda ihtiyacım yok olsada ilk secenegim kesinlikle olmaz

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler