06 Eylül 2013 #1997964

Finansbank Hesabımdan Otomatik Para Kesiliyor!

Finansbank'a olan kredi borcumu tekrar yapılandırıp yeniden bir ödeme planı çıkartmama rağmen, bunu göz ardı ederek hesabımdan otomatik bir şekilde üstelik henüz vadesi gelmeyen taksitleri çekmiştir.


Bunun üzerine müşteri hizmetlerinden Ab*** bey ile, borç yapılandırma servisinden Ye**** hanımla, icra takip biriminden Şer**** bey ile defalarca görüşüp bu çekilen tutarların geri iade edilmesini talep etmeme rağmen yardımcı olmadılar ve beni mağdur etmişlerdir.


Hala bana eğer hesabınıza giriş olursa yine otomatik olarak çekilir diyorlar, ben o zaman boşuna mı borcumu tekrar yapılandırdım ödeme planı oluşturdum diyince biz onu görmeyiz sizin borcunuz var bizde otomatik çekeriz diyorlar.

Cuma 67 Okunma

Cevaplar

  • Cuma09 Eylül 2013

    yaklaşık 1 aydır konuyla ilgili kimse yardımcı olmadı, ve hala kimsenin ne aradığı var ne ilgilendiği, yukarıdaki gerekli incelemeler yapıldıktan sonra bilgi verilecek ten başka bir şey yapmıyorlar, ama para çekmeye gelince 1 dk içinde tüm hesabımda ki parayı çekmeyi biliyorlar.

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön