19 Nisan 2013 #1751500

Finansbank Hesabımdan Kesinti Yapılıyor!

Bankanızdan konut kredisi çektim kredi dosya masraflarını aldınız bunun üzerine bana bilgi vermeden bsmv masrafı, otomatik fon alış masrafı, hesap özeti ücreti v. b. gibi ücretler de kesiliyor sıklıkla. Ben zaten kredimin yasal faizini ödeyeceğim size bu masraflar da neyin nesi ya benim masraflarımı bana geri ödenmesini ve bir daha böyle bir kesinti yapılmaması için ne yapılması gerekiyorsa onun yapılmasını istiyorum. Ayrıca daha önceden de genel merkezinize şikayet ettim aradılar ve bir daha kesilmeyeceğini söylediler ama bugün sabah ayın 20'sin de ödemem gereken borcumu erken ödedim bide bugün üç tane kesinti yapılmış.

Hasan 60 Okunma

Cevaplar

 • Hasan19 Mart 2014

  geçen yıl 2013 mart ayında finansbankası izmir- balçova şubesinden kredi çektim. gecen yıl düzenlenen hayat, dask ve konut için bu yılda tekrar düzenleme yapılmış ben bunların iptali için yada en azından zorunlu olmayanların iptal edilmesini istedim. ekonomik durumdan dolayı ödemek istemiyorum diye müşteri hizmetlerini aradım balçova şubesi size uzaksa herhangi bir şubemize gidin yardım cı olsunlar dendi iki tane şubeye gittim ikiside bitanesi burdan yardımcı olamam diğeride mail attım sizi arıcaklar dedi. ben ikincisine tekrar gittimaramadılar diye kadın bilemem işareti yapıp sustu yani gidermisin başımdan dercesine. şimdi sizzce napıyım izmirde çevik kuvvetteyim ve 9 gündür izinsiz calıştık bugün yarım gün izin aldım ve finansbank balçova şubesine gidemiyorum cok uzak ve iş yorgunlugundan bitkinlik var. bu ayın sonunda ödemem gerekiyormuş napacam .

 • Hasan23 Mayıs 2013

  ordanda belirttik ama aldığımız cevap bunları siz imzalamışsınız dendi, halbuki ben kesilmicek dimi dedim evet dendi ben o anda kaç sayfalık sözleşmeyi okuyamadım bunu herkes biliyor elimize tutuşturuyorsunuz imzalatıyorsunuz hiç ilgilenmiyorsunuz kredi çekildikten sonra cok pişmanım ama ...

 • Hasan29 Nisan 2013

  herzamanki gibi aynı şeyler bunlar olması gereken masraflarmış da falan filan teşekkürler finansbank kandırılmaya devam

 • QNB Finansbank Temsilcisi19 Nisan 2013

  "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön