15 Nisan 2013 #1741128

Finansbank Hesabımdan Kesinti Yapıldı!

Finansbank müşterisiyim ve 4 aylık hesap extremi emaille istedim. 2 TL ücret istediler. Ayrıca müşteri hizmetleri ile görüştüm kayıp konusunda , sonrasında ise başka bir soru sordum diye önce 20 tl sonrada 40 tl toplamda bu görüşmeye istinaden hesabımdan 60 TL çekildi.


Şu anda tüm hesaplarımı kapatmak istiyorum kapatmıyorlarda tüm kartlarımı kapattırdım. Tüm kredilerimi erkenden ödeyerek kapatıcam ve Finansbank kelimesi duymak istemiyorum.

Umut 30 Okunma

Cevaplar

  • Umut25 Nisan 2013

    Bukadar ilgisiz kayıtsız ve lakayıt bir banka görmedim özellikle antalya aliçetinkaya şubesi tam bir kadınlar hamamı. İçeride müşterimisin yoksa dilencimisin kendini sana öyle bir yüksekten gösteriyorlarki psikolojik depresyona herna girebilirsiniz. Finanbankın kurum için eğitim zayıflığına vermek istiyorum konuyu yoksa bukadar büyük ve reklamı olan bir firmanın gözgörere göre bu yanlışa izin vereceğine aklım almıyor. Finansbank ; üzgünüm ama yarın var olurmusunuz gerçekten şüpheliyim

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön