13 Eylül 2013 #2009406

Finansbank Hesabımdan Kesilen Ücretlerin İadesini İstiyorum!

Ben 09/2010 tarihinde Finansbank'tan kredi çekmiştim bu tarihten itibaren bazen haber verip bazen vermeden hesabımdan çeşitli kesintiler yapılmış borcumu ve hesabımı kapatmam için maslak bireysel müşteri temsilcisinden hesap ekstresini mail olarak istedim 5 küsur TL karşılığında gönderebileceklerini söylediler.


Bende hesabımdan yasal olmadan kesilen ücretlerin iadesini istedim bana hakem heyetine başvurun o yolla alabileceğimi söylediler. Fakat banka benden kesinti yaparken hakem heyetine başvurmamıştı. Hesabım açıldıktan bu güne kadar yapılan kesintilerin ( dosya masrafı, hesap işletim ücreti, ekstre ücreti ve diğer kesintiler ) iadesini talep ederim.

Engin 79 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön