11 Nisan 2013 #1736711

Finansbank Hesabımdan İzinsiz Para Çekildi O Saatte Kamera Kayıtta Değilmiş!

Finansbank'tan kullandığım krediyi her ay düzenli olarak şubeye ödüyorum. Son ödediğim tutarın kredi taksitimden düşülmediğini 1 ay sonra farkettim. Hesap özetime baktığımda son yatırdığım tutarın hesabımdan düşüldüğünü gördüm. Hesabımdan çekilen parayı ben çekmedim. Bunu şubeye ilettiğimde ısrarla bu parayı benim şubeye gelerek çektiğimi ve sözde benim imzaladığım dekontu gösterdiler.


Kamera kayıtlarını izlemek istediğimi belirttim. Paranın çekildiği saatte kamera güvenlik sisteminin çalışmadığını söylediler. Beni piskolojik olarak yıpratan üstüne üstlük paramı geri iade ettiği halde gecikme faizi uygulayan kredi notumun düşmesine sebep olan Finansbanktan şikayetçiyim.

Bayram 203 Okunma

Cevaplar

  • Bayram20 Nisan 2013

    20 nisan hala geri bildirim yok.genel bir mesaj gönder tamamdır. finansbank hizmetinin ayrıcalıklarını görün. en iyisi hukuki yola başvurmak.

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön