17 Ocak 2014 #2241377

Finansbank Hesabımdan Habersiz Kredi Kartı Tahsilatı Yaptı!

14 Ocak kredi kartımın son ödeme günü saat 12.00 civarında asgari ödeme tutarını Halkbank üzerinden kartıma EFT ile gönderdim. Bankadaki hesabımda da 300 TL tutarında param vardı. Ayın 14'ünde hesabımı kontrol ettiğimde hesabımdaki bakiyenin 0 olduğunu gördüm. Otomatik ödeme talimatı vermediğim hesabımdaki param ortadan kaybolmuştu.


Araştırma sonucunda bu paranın kredi kartıma EFT yapıldığını öğrendim. itiraz ettim. Asgari ödemeyi yatırdığımı söyledim. İade edilmesini talep ettim ve otomatik ödeme talimatımın olmadığını belirttim.Aradan 3 gün geçti tekrar araştırdım 270 TL bana geri ödenmedi. Talebim reddedilmiş. Hangi gerekçeyle benden asgari ödemenin dışında para alabiliyor Finansbank?

Zuhal 59 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön