01 Nisan 2013 #1719079

Finansbank Hesabımdan Ekstra Kesim Ücreti Kesildi!

Finansbankin maaş döneminde açmış olduğu hesap altında bulunan artı para hesabından 700 tl para kullandım ama firmaya her 3 aya bir 220 tl civarında para ödemekteyim tüm bunlara rağmen borcumun azalmadığını aksine artığını gördüm konuyla ilgili müşteri temsilcisiyle görüşmemde yok 3 ayda bir hesap işletim ücreti yok her ay ekstre gönderim ücreti 6 tl kesildiği bilgisi geçilmekte buna itaraz ettim ama kale alınmadı dedim benim ne kadar borcum var size 740 tl güncel 770 tl gecikmiş 867 tl de toplam borcunuz var. Dedim birinin 3 ayrı borcu olurmu borç tektir ben şuan hesabımı kapasam ne kadar yatırmam gerek bana denen 740 tl yatırın kapatın.

Şerif 38 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimize telefon ile ulaşamamız üzerine 05.04.2013 tarihinde açıklamalarımız mail olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön