14 Ocak 2015

Finansbank Hesabımdan 2 Kez Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

Yaklaşık 6 aydır Finansbank müşterisiyim daha kredi kartım yok yalnızca banka kartı kullanmaktayım hesabımdan 10. ayda ve 12. ayda iki kez hesap işletim ücreti kesilmiştir 55+55=110 TL bankada elektrik, şu, sabit telefon ve Bağ-Kur ödemesi talimatlarım da mevcuttur diğer bankalar iki talimata bile hesap kesim ücreti almazken benim 4 adet talimatım bulunmaktadır.

Bunun dışında banka pos cihazı da kullanmaktayım. Bu uygulama haksızdır eğer hesap kesim ücretleri iade edilmezse hesabımı pos hesabını ve otomatik ödemelerin hepsini kapatacağım.

Sevim 1.379 Okunma

Cevaplar

  • Sevim18 Ocak 2015

    Hala sorunum çözülmedi ve bana banka tarafından dönüş olmadı hakem heyeti aracılığıyla hakkımı arayıp bankayla ilişkimi keseceğim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön