09 Nisan 2013

Finansbank Herşeye Para Kesiyor!

Yaklaşık 2 - 3 ay evvel bir tane Cardfinans classic edindim edinmeden öncede müşteri hizmetleri ile görüştüm bu kart nasıl bir karttır şeklinde soru sordum bana yalnızca yıllık aidatının fiyatını söyledi peki bu aidat ne zaman kesilir dedim kredi kartından bir yıl sonra kesilir dedi iyi peki dedim daha 3 ay oldu olmadı hesabımdan para kesildiğini gördüm kesintinin adı ise kart basım ücreti olduğunu öğrendim.


Müşteri hizmetlerinden arkadaşlar böyle bir şey olur mu yahu biz bu kartı satın mı alıyoruz kiralıyoz mu yıllık ücretimizi zaten ödemiyor muyuz haberim yoktu dememe rağmen genede telefondaki bayan olumsuz yanıt verdi hesabımdan kesilen tutarın iadesini rica ediyorum.

Ozan 50 Okunma

Cevaplar

  • Ozan10 Nisan 2013

    yıllık kart aidatını geçtim kart basım ücreti dahi 50 tl alınıyo bu bankayı tercih ederken bir kez daha düşünmekte fayda var bende alırken herkes kötü demişti ben abartıldıgını düşünüyodum ama gerçekten uzak durulması gereken bir banka kart basım ücretini iade etmesse en kısa zamanda ilişiğimi kesecem hiç yapmasam aylık 100 tl ekstre geliyodu

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön