16 Nisan 2013 #1746434

Finansbank Herhangi Bir Haber Verilmeden İcra Takibi!

Uzun zamandır ödeyemediğim kredi kartı borcumdan dolayı dosyam avukata verilmiş ve ne avukat nede siz bana hiç bir haber veya tebligat göndermediniz. bunları da geçtim bugün icra dairesiden icra kağıdı geldi hemen avukatı aradım ve borcun tamamını ödemek istediğimi söyledim avukat benden aradan bir geçmeden bile 300 tl avukatlık ücreti istiyor.


Eğer avukatlık ücretinde bir indirim yapılırsa ben borcun tamamını peşin olarak ödeyeceğim. gereğinin yapılmasını istiyorum eğer bütün avukatlarınız böyle hiç bir haber vermeden işlem başlatıyorsa nerde kaldı sizin müşteri koruma anlayışınız. Kredi kart numarası . 52*****113.

İsmail 484 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön