23 Eylül 2013 #2025969

Finansbank Her Yerden Kesinti Yapıyor!

Cardfinans kredi kartından her ay alışveriş faizi altında fahiş ücretler tahsil ediyor. Son ekstrem de 16 TL' lik ücret yansıtmışlar. Kredi kartını alalı 2 ay bile dolmadan 60 TL' lik fahiş kart ücreti yansıtmışlar. Bunu iptal etme karşılığında 15 TL' ye kart satın alacaksınız dediler. Attıkları mesajlardan da 3' er TL ücret yansıtmışlar. İş yoğunluğumdan ilgilenemedim ama tek bir davayla tamamını geri alacağım ( kredi dosya masrafları dahil) hem de temerrüt faiziyle. Haber vereyim dedim. Şimdiden geçmiş olsun.

Yakup 54 Okunma

Cevaplar

  • Yakup26 Eylül 2013

    çözüm falan yalan, arayıp bunları ödemek zorundasınız dediler.Hepsini dava yoluyla tahsil ettiğimde yöntemleri buradan paylaşıcam. Ayrıca 60 tl kartın yıllık ücreti değil, basım ücretiymiş onu ayrıca yansıtıyorlarmış haberiniz olsun

  • Yakup23 Eylül 2013

    hikaye bunlar bırakın copy-paste cevapları bütün şikayetlere aynısını yazmışsınız bi halt yediğiniz yok

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön