22 Ocak 2014 #2250936

Finansbank Hem Kart Aidatı Hemde Kart Aidatı Kesiyor!

Aralık ayında kredi kartımdan 59 TL aidat tahsil edildi.Bu yetmezmiş gibi kredi kartlarımı yatırmak için vadesiz hesabıma eft yaptım. Buradan kartları ödedim.60 TL hesap işletim ücreti altında ücret kesildiğini gördüm.


Hemde 2013 yılı içinde farklı şekillerde 1. taksit 2. taksit gibi.Kullanılmayan hesapta nasıl böyle fahiş ücretler alınır? Başka bankalarla da çalışıyorum. Böylesi katı ücretler ilk defa görüyorum. Bu haksız ücretlerin tarafıma iade edilmesini bekliyorum. Yoksa bankanız ile tüm ilişkilerimi bitirip hakkınızda gerekli mercilerde şikayetçi olacağım.Acil çözüm bekliyorum..

Mehmet 48 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön