21 Ocak 2014 #2246341

Finansbank Hayali Kredi Kartı

Talepte bulunmama rağmen adıma kredi kartı düzenlenmiş ve hiç bana teslim edilmemiştir. Elime hiç ulaşmayan ve hiç kullanmadığım, görmediğim, bilmediğim kredi kartı için aylık abonelik ücreti talebinde bulunuyorlar ve adına da kart aidatı diyorlar. Finansbank yetkilerinin bir an önce kendilerine gelmelerini ve halkı mağdur etmekten vazgeçmelerini istiyorum.


Banka maaş müşterisi olmasan bankanın önünden bile geçmem. Çağrı merkezindeki arkadaşlar geri dönüş olacak dedi ama hiç bir dönüş olmadı.

Ersin 74 Okunma

Cevaplar

  • Ersin21 Ocak 2014

    vermiş olduğunuz adrese de gerekli bildirimlerimizi gerçekleştirdik.ama sonuç alamadık.acil dönüşlerinizi cep telefonu numara bekliyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön