25 Nisan 2013 #1762342

Finansbank Hatası Yüzünden Kredi Alamıyorum!

Daha önce çalıştığım firma anlaşması nedeni ile finans bank maaş hesabıma ait para kartımı işten ayrıldıktan sonra +3 TL olarak bıraktım. Ancak hiç kullanmama rağmen kart aidat ücreti adı altında 2 defa - bakiye kullanımı sağlanmış ve bundan hiç bir şekilde bilgim olmadığından dolayı tarafıma ödeme yapılmadığından dolayı tebligat gönderilmiş onların ücretleri yine hesabıma yansıtılmış.


Sonrasında tarafıma icra takibi başlatılmış 115 TL değerinde yanlış hatırlamıyorsam . Bu duruma itiraz ettim dava açacağımı belirtti. Şikayetimi haklı bulup durumu iptal ettirdiler. Ancak bu nedenden dolayı şu an kerdi notum düşük ve kredi alamıyorum. bankanın bu durumu düzelmesini rica ediyorum.

Fatih 53 Okunma

Cevaplar

 • Fatih20 Kasım 2014

  Bu konu ile ilgili hala bilgi gelmedi ama gerekte kalmadı... Farklı firmalardaki kullanımımla durumu kısa sürede kendim düzelttim.

 • Fatih20 Kasım 2014

  Çok iyi niyetl olmayan bir firma

 • Fatih07 Mayıs 2013

  tarafıma henüz bilgilendirme sağlanmamıştır. Bir kaç kere aranıldım ancak. mesai saatleri dışında müsait olabildiğim için cevabınızı mail olarak gönderebilirsiniz.... Bekliyorum. Ayrıca belirtmiş olduğunuz kanaldan da size öncesinde bildirimde bulundum.....

 • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön