18 Mart 2013

Finansbank Harcama İtirazına Cevap Verilmedi!

31.12.2012 tarihinde banka bilgilerimin olduğu evrak çantasını telefonum ile birlikte kaybettim. Yaklaşık 3-4 saat sonra telefonumu ve çantamı bıraktığım yerde buldum ancak evraklarım içinde yoktu. Telefonumdan işlem yapıldığını görünce 4 bankaya ait kartlarımı iptal etmek için aradım ve durumu tüm bankalara bildirdim.


İşlem üzerinden sadece bir kaç saat geçmişti. Yılbaşı ertesi de tüm bankalara harcama itiraz faxini gönderdim. Diğer 3 bankadan bana ulaşıldı ve çekilen tutarlar iade edildi. Finansbank 40 gün içinde olumlu-olumsuz cevap vereceğiz demesine rağmen, hiçbir cevap gelmemiş olmakla birlikte,yapılan 1000 tl lık harcama(75 gün sonra) mart ayı extreme yansıtıldığını gördüm.

Tanju 90 Okunma

Cevaplar

  • Tanju09 Nisan 2013

    şikayetimle ilgili yasal süreç olan 40 içinde cevap vermeyen finansbank yetkilileri,üstünden 90 gün geçtikten sonra buraya şikayetimi belirtmemin arkasından 2 hafta içerisinde yazılı cevap gönderdiler!cevapları olumsuzdu.ayrıca yine bu konuyla ilgili herhangi bir yetkiliye ulaşacak bir telefon numarası bulamadım.ayrıca üstünden 2 saat geçmeden bildirmiş olmama rağmen şüpheli harcama itirazı ile ilgili verdikleri olumsuz yanıt,bu konuya ne kadar özensiz baktıklarını göstermeye yetmiştir.aynı gün aynı durumla ilgili diğer bankalara yaptığım bildirim ve itiraz,zamanında ve olumlu sonuçlanmış olmasına rağmen,finansbank tarafından niye olumsuz değerlendirildiğini anlamak mümkün değildir.finansbank ile ilgili yasal süreci 2 gün içerisinde başlatacağımı bildiririm.sonucuda sizlerle buradan paylaşağım...

  • Tanju19 Mart 2013

    kartlarımdan bilgim harici işlem yapılmasından 3 saat gecmeden haber vermiş olmama ragmen aradıgımda da 40 gün içerisinde inceleyip cevap vereceğiz denmişti ama hiçbir bilgi verilmeden yapmadıgım harcama 75 gün sonra extreme yansıtılmıştı,umarım cevap alırım....bu arada finansbank ilgililerine bu durumda telefonda ulaşmak oldukça zor,bunu da belirtmek isterim...

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön