17 Ekim 2016 #6710407

Finansbank Harcama İtirazı Dilekçesi Verdim Harcama İadesi Yapılmadı!

IM20770*** Nolu harcama itiraz dilekçem ''Sayın Müşterimiz, 10.09.2016 tarihli bildiriminiz sonuçlanmıştır. ''Yazıyor mesajlar geliyor daha sonrada arıyorlar şu belge eksik bu belge eksik deniliyor. Gönderiyorum hala sonuç yok. Diğer bankalar aynı itiraza hiçbir belge istemeden bir haftada cevap verdi ve para iade edildi.


Ben Finansbank'ı tercih etmiştim, diğer kartları kullanmamıştım. Bundan sonra düşüneceğim... Müşteriye verdiğiniz değer anca bu kadar olur. Bana vereceğiniz cevabı da biliyorum. Bize yazın sizi dinliyoruz'a yazın diyeceksiniz. Oraya da yazdım bakalım daha neler göreceğiz...

Tuncay 432 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay17 Ekim 2016

    Aynen dediğim gibi oldu sizi dinliyoruz a yazın diyorsunuz yazdık ilgilenen yok ve otomatik mesaj atarak ilgilenmiş olmuyorsunuz. Ben sorunuma cevap arıyorum klasik cevaplar değil.

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön