29 Ocak 2014 #2264325

Finansbank Harcama İtirazı!

Finansbank'a 03.01.2014 tarihinde faks kanalıyla yaptığım harcama itirazına istinaden,10.01.2014 tarihinde genel müdürlüğü aradım. 26 dk konuşma süresi içinde telefondaki beyefendi talebimin alındığını ve şu anda sistemde itiraz iadesi yapıldığını söylemiş ve ardından 2 ile 5 iş günü arasında aranacağı söyleyip benden onay almıştır.


Ama maalesef aranmadım ve 13.01.2014 tarihinde avukatım aracılığıyla harcama itirazımı hem faks hemde posta yolu ile kendilerine ulaştırdım. Bunun üzerine 21.01.2014 tarihinde cep telefonuma harcama itirazımın işleme alındığını msj ile ilettiler. Harcama yaptığım firma da bana chargeback talebiniz alınmıştır diye mail attı. Ama hala banka olumsuz sonuçlandırmak istiyor.

Kenan 281 Okunma

Cevaplar

  • Kenan03 Şubat 2014

    beni arayıp gerekli bilgilendirmeyi yaptılar ama sorunum çözülmedi.Fakat harcama itirazlarında iyi biliyorum ki eğer bankanız sizi gerçekten savunuyorsa sorunun çözümü hiçte zor olmayacaktır

  • Kenan29 Ocak 2014

    Finansbank şikayetime ilişkin vermiş olduğu bu cevap sorunumun çözümü için bir anlam ifade etmemektedir.1- Para iadeniz yapılmıştır denmiş yapılmamıştır.2- 2 ile 5 gün içerisinde aranacaksınız denmiş ancak aranmadım. 3-yurtdışı firması yaptığım itiraz neticesinde kendisi bile bana mail yollamış olup'' Finans departmanımız chargeback talebinizi almıştır''demesine rağmen nasıl oluyorda banka chargeback talebimi karşı tarafa iletmiyor anlamış değilim.Yoksa kendi müşterisi yerine karşı tarafımı savunuyor..

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön