03 Nisan 2013
Yorum Yap
#1723308

Finansbank Haksızlık Yaptı!

04 01 2013 tarihinde finansbanka ait kredi kartıiptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradım, iptal isteğimi söyledim önce bana 15 TL para puan teklif ettiler ben kibarca reddettim ısrarcı olunca çok hızlı bir şekilde bir şeyler söyledi ve en son 2200 küsür tl borcunuz ilk extrede gelecek onaylıyormusunuz dedi.


Bende bu benim toplam borcumdur bu borç taksit yapılmıştır 6 ay daha taksidinin devam ettiğini söyledim oda bana bu şekilde olacağını söyledi bende bir az önce başka bir bankanın kartını daha iptal ettirdim onlar böyle yapmadı kartım iptal olsada taksidimin devam ettiğini söyledim oda bana bizim bankada böyle dedi. Ben bu yaşadığım haksızlığın giderilmesini istiyorum.

Fikret 188 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler