25 Nisan 2013 #1763381

Finansbank Haksız Yere Para Alındı!

Benim cüzdanım kayboldu ben ilk iş Finansbank müşteri hizmetlerini arayıp kredi kartımın kapatılmasını istedim 10 dk sonra cüzdanım bulundu. Tekrar bankayı arayıp kiredi kartımı bulduğumu söyleyecektim ama arkadaşlar kartı iptal etmeyip tam tersine bana yeni kart talep etmişler. Ben de arayıp tepki verdim ya kötü niyetli insanların eline geçseydi ben ne yapardım diye kapatmaya sistemin çalışmadığını ama para almaya sistemin çalıştığını gördüm.


Benden aldıkları 10 ytl kart ücretini geri talep etim bana oluşmuş mesaj geldi maduriyetimin giderilmesini istiyorum saygılarımla.

Mustafa 44 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa25 Nisan 2013

    bu yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum benden kesilen ücretin iadesini istiyorum kredi kartım kapatılmadığı halde başkasının eline geçseydi bu mağduriyetimi kim giderecekti

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön