22 Ocak 2014 #2249874

Finansbank Haksız Yere Kart Ücreti Alıyor ve Sözünde Durmuyor!

Finansbank maaş müşterisiyim. Maaşlarımız Finansbank'tan yatırıldığı için şirketimizin yapmış olduğu anlaşmaya göre herhangi bir kart ücreti vs. alınmayacağını belirttiler ve buna istinaden de hepimize kredi kartı verdiler.Buna rağmen bu ay ki ekstremde 79 TL kart ücreti görünce sinirlerim zıpladı.


Haksız yere üyelik aidatı alıyorlar ve daha sonra müşteri olarak kendilerine sadık kalmamızı istiyorlar. Sırf bu sebepten bir çok bankanın kartını kullanmıyorum ve bu kartı da en kısa zamanda iptal edeceğim. Finansbank bence hatasını telafi etmeli ve müşterilerini kendisine bağlamasının bir hal çaresine bakmalı.

Ercan 36 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön