09 Eylül 2013 #2002539

Finansbank Haksız Yere Kart Aidatı Alıyor!

Benim 8587 ile biten Finansbank kredi kartım var 1 kez dahi olsun kullanmadım. Nisan ayı ekstreme 65 veya 70 küsur gibi kart kullanım bedeli yansımış tamam dedim. Bütün bankalar alıyor dedim itiraz etmeden ödedim. Yine bu süreçte kartı 1 kez dahi kullanmadım derken eylül ayı ekstreme 79 TL yıllık kart kullanım bedeli yansımış.


Bu nedir yani kart bende var diye ha bire para mı ödeyeceğim? Keşke kartı hiç almasaydım 150 TL cebimde kalırdı. Ben eylül ayı ekstreme yansıyan 79 TL'nin iptalini talep ediyorum. Kartımın kullanıma kapattırıp bir daha hiç açılmamasını istiyorum. Bu ödemenin iptalini talep ediyorum. Aksi takdirde yasal haklarımı kullanacağımı beyan ederim.

Kadir 42 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön