05 Temmuz 2014

Finansbank Haksız Yere İşletim Ücreti Alıyor

2014 yılı itibariyle maaş müşterisi olduğum Finansbank'tan maaşımı almaktaydım. Ancak iş yerinden ayrıldıktan sonra hesap kartından 30 tl kadar bilgim dahili dışında gerçekleşen bir hesap işletim ücreti kesilmiştir. Dışarıya çıkıp atm' den kontrollerini sağladığımda hesabımdan 30 tl kesildiğini gördüm. Aynı keza bu ay için yine kesilmiş 30 tl kadar bir tutar bulunmaktadır.

Ben mağdur bir TC vatandaşı olarak bu tutarı yatıramayacak güçteyim. Evliyim evimi zor geçindiriyorum. Bankadan sözleşme imzalatırken banka çalışanları insanlara yeterli bilgi vermiyor. Bundan dolayıda mağdurum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Emin 503 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön