09 Nisan 2014

Finansbank Haksız Yere Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Vadesiz hesabım için ,hesap işletim ücreti alınmaması için kredi kartı + İnternet faturamı ve telefon faturamı otomatik ödeme talimatı verdim, bunun karşılığında hiçbir ücret alınmayacaktı, Finansbank İskenderun şubesi benim hesabımdan bu ücreti tahsil etti, bu konuda şikayetimi belirttiğim halde geri ödeme yapmadı.


Ben hiçbir kredi kartı harcaması yapmasam ve otomatik ödeme talimatı vermesem bile hiçbir koşulda hesap işletim ücreti kesmeleri yasal değil,illaki hakem heyetine şikayet edip uğraşmak mı lazım bunları, bilmiyorum.

Fatma 144 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön