19 Kasım 2013

Finansbank Haksız Ücret Kesiyor!

Finansbank maaş müşterisiyim. Finansbank da ay sonu hesabı denen kredili mevduat hesabım var. 14, 11, 2013 saat 18:30 tarihinde 900tl para çektim ve bu para ay sonu hesabından kesildi. - 830 tl civarına düştü hesabım.


14, 11, 2013 21:05 de maaşım yatmış ve artı paraya çıkmış hesabım, Finansbank 46 tl gibi fahiş bir faiz kesmiş normalde bu hesabın faizi %2, 02 ve günlük işleyen faizdir. Finansbank'ın kendi sitesinde de bu hesap için hesaplama aracı koymuşlar. Onun hesaplamasına göre 900 TL bir günlük faizi 1 TL'den az(0, 83kr).


Bunun üzerine Finansbank'ı aradığımda bunun normal olduğunu o kadar faiz kesildiğini söylediler. Peki faiz oranı ne kadar olduğunu sorduğumda %2, 02 ve günlük işler dediler hesap ortada.

Ensar 231 Okunma

Cevaplar

  • Ensar'ın Teşekkür Mesajı27 Kasım 2013

    sonunda hatalarını kabul edip parayayı geri ödediler şikayetvar ekibine teşekkür ederim bu konuyla alakadar oldukları için...

  • Ensar19 Kasım 2013

    o kadar ilgilisiniz ki o yazdığınız linke ''sizi dinliyoruz'' yazdım ama belli ki haberiniz bile yok, zaten cevapta vermediniz...

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön