09 Kasım 2013

Finansbank Haksız Ücret Kesildi!

Bir işlem için müşteri hizmetleriyle görüşme yaptım. Hesabımdan işsizlik sigortası kesintisi yapılacak diye bunun içinde şikayette bulunmuştum ama ne yazık ki sorunumu çözemediler. Tekrardan bana mesaj geldi kesinti yapılacak diye hangi sigorta şirketi ile çalıştıklarını bile tam bilmezken birde yaptığım görüşme için benim kredi kartımdan 20 tl ücret tahsil etmişler paramın iade edilmesini şüpheli bir işlem için görüşme yapmıştım. Bunun için bende para tahsil edemezler. Şikayetçiyim gereğinin yapılmasını rica ederim.

Orhan 48 Okunma

Cevaplar

 • QNB Finansbank Temsilcisi09 Aralık 2013

  Müşterimiz ile 12.11.2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Orhan06 Aralık 2013

  Banka tarafından dönüş yapılmadı ve 20 YTL aldılar küresi kartımdan yardımçı olursanız sevinirim yada mahkemeye başvurmak için ne yapmam gerekiyor konuyla ilgili yardımçı olurmusunuz

 • Orhan18 Kasım 2013

  bana dönüş yapılmadı ve 20 ytl ücret tarafıma ödeme yapılmadı banka tarafından

 • QNB Finansbank Temsilcisi09 Kasım 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön