18 Eylül 2013 #2018984

Finansbank Haksız Kesinti Yapıyor!

Finansbank 'ın tarafıma tanımlamış olduğu 750 TL' lik ay sonu hesabımdan, hesabı kullanmadığım halde, sürekli kesintiler yapılıyor. Açıklama ise, BSMV Masrafı ve Hesap Özeti Ücreti olarak geçiyor. Son bir kaç aydır bu kesintinin olduğunu fark ettim.


17.09' da çağrı merkezini arayıp, konuyu izah ettiğimde ; bu kesintinin hesap özetinin tarafıma posta ile gönderilmesinden kaynaklandığı açıklamasını yaptı. Benim böyle bir talebim hiç olmadı. Posta da almadım. Ayrıca tüm dökümlerim mailime geliyor. Son aya ait kesinti düzeltilmesi yapılmış; fakat bundan önceki aylarda kesinti yapılmıştır. Ben sizin ürünlerinizden faydalanmadığı için, bu kesintilerin tekrar düzeltilmesini talep ediyorum.

Can 73 Okunma

Cevaplar

  • Can23 Eylül 2013

    merhaba tekrar, bankanızda kayıtlı numaramdan tarafıma ulaşmaya çalışıldığı bilgisi, maili geldi. fakat kayıtlarınızda da görüleceği üzere hiç bir şekilde aranmadım. sonuç için bilgilendirmenizi rica ediyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön