03 Nisan 2013 #1722761

Finansbank Haksız Kesilen Ücretlerin İadesini İstiyorum!

Finansbank'tan daha önce kapattığım krediden sonra tekrar kredi kullandığımda geçmiş dönemlere ait 70 TL hesap işletim ücreti karşıma çıkardılar. Bunu ödedim. Fakat yeni kredimi kullanalı 3 ay oldu, 2. ay 15 TL 3. ay ise 23 TL hesap işletim ücreti olarak hesabımdan kesinti yapılıyor.


Krediyi kullandığımızda zaten yeteri kadar faizini veriyoruz. Müşteri temsilcisini aradığımda şubenizle görüşün diye konuyu kapatmaya çalışıp net bir açıklama yapmıyor. Bu kesilen hesap ücretlerinin iadesini istiyor ve bundan sonra kesilmesini istemiyorum. 70 TL + 15 TL + 23 TL Toplamda 108 TL: Gerekli dilekçeyi de hangi faksa göndereceğimi bildirir misiniz.

Tolga 47 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön