16 Ağustos 2013

Finansbank Haksız Kart Basım Ücreti!

Finansbank temsilcisi bundan yaklaşık 7-8 ay kadar önce iş yerimize gelerek fixcard adında herhangi bir kart ücreti vs. olmadığını söylediği kartı bize tavsiye etti. Kartı bugüne kadar henüz kullanmadım, onca zaman geçmesine rağmen bu dönem ekstresine kart basım ücreti adı altında 15 TL bir ücret yansıtılmıştır.


Banka müşteri hizmetlerini arayıp durumu ilettim iki gün sonra sağolsunlar mail göndermişler. Talebiniz reddedildi diyerek. Yani haksız olduklarını bastıramayacakları için telefon etme zahmetinde bulunamıyorlar. Bu ücreti ödeyeceğim ama ilgili neresi varsa hepsine de şikayet talebinde de bulanacağım. Bu bankaya güvenme dedikleri kadar varmış bunu anlamış oldum.

Mehmet 46 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet21 Ağustos 2013

  "Talebimiz hakkında gerekli açıklamalar yapılmış" açıkça söylesenize kardeşim müşteriden haksız yere elde ettiğimiz parayı iade etmiyoruz diye. Kartı iptal edeceğim 5 Dk.' dan fazla bekledik müşteri temsilcilerini ama cevap yok.

 • QNB Finansbank Temsilcisi21 Ağustos 2013

  Müşterimiz ile 21/08/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • QNB Finansbank Temsilcisi21 Ağustos 2013

  Müşterimiz ile 21/08/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Mehmet20 Ağustos 2013

  ÖDEMEYİ YAPTIM, HALA CEVAP BEKLİYORUM DÖNMEDİLER.

 • QNB Finansbank Temsilcisi17 Ağustos 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön