26 Mart 2013 #1706010

Finansbank Haksız Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Finansbank hiç bir bilgi vermeden hesap işletim ücreti adı altında banka kart nakit hesabımda duran ve hiç bir işlem yapılmayan paradan toplamda 1 ay içinde 37 tl işletim ücreti kesip paramı haksız yere kesti.


Çağrı merkezi ile görüşüp daha önce bu tarz bir işlem yapılmadığını hesap işletim ücreti alınacaksa tarafıma beden bilgi verilmediğini sorduğumda talebi girdiğini geri dönüş yapacaklarını söyledi ancak tarafıma gelen cevap SMS yoluyla olumsuz şeklinde kurumsal ötesi bir cevaptı.


Tek suçum paramın finansmanı hesabında durması oldu ve bu mantıksız sistem ve anlayış yüzünden yok yere param kesildi ve bilgi dahi vermeksizin kendilerini haklı çıkararak.

Lale 34 Okunma

Cevaplar

 • Lale20 Şubat 2017

  Konu ile ilgili şikayetime kesinlikle bir memnuniyet sağlanamamıştır. Ayrıca tarafıma dönüşte yapılmamıştır 26 Mart tarihinden sonra. Sadece ilgili gözükmek için buraya cevap vermek kurumsallık anlamına gelmiyor. Zaten bankanın sistem bozukluğu ortada. Asla bu bankayla çalışılmamlı.

 • Lale21 Nisan 2013

  Evet sonuç nedir merak ediyorum klasik bir cevap yazılıyor telefon açılıyor olumsuz deniyor burda ilgilenmiş pozu veriliyor. Müşteri memnuniyeti 0 bir banka Finans bank'ın neden en para comu çıkardığı çok belli başkalarından aldığını orda veriyor gibi göstericek. Bu zihniyetle kimse çalışmaz sizle bir sürü seçenek varken insan 1 kez hata Yapar. Siz isterseniz en para değil beleş para yapın...

 • Lale27 Mart 2013

  Finansbank tarafından hakaret eder gibi bugun kart finans hesabınızdan nakit avans kullanmak istermisiniz diye aranıyorum. Sorunumu hatırlattıgımda ise bu sefer çağrı merkezi arayıp olumsuz diyor sorun çözmeyecekseniz neden arıyorusnuz? Vakit çalmaktan başka birşey yapılmıyor. 1 ayda 37 TL param haksız yere kesilmiş ve hiç bir yapıcı tavır sergilenmemiştir. Çağrı merkezi haklısınız ama iade yapamıyoruz paranız kesilir sistem böyle diyor bu mudur mantıklı çözüm odaklı müşteri memnuniyeti yazık gerçekten..

 • QNB Finansbank Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön