27 Ocak 2014 #2258386

Finansbank Haksız Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Nisan 2012 döneminden bu yana hesap hareketlerimi incelediğimde belli dönemlerde, hesap işletim ücreti adı altında toplam 179,40 tl kesinti yapıldığını tespit ettim. bu fahiş ücret haksız ve herhangi bir yasal dayanağı yoktur. Finansbank'ta ödemesini düzenli yaptığım 5 adet oto. ödeme talimatım, 3 adet sigortam, 1 adet kredim ve 1 adet kredi kartım bulunmaktadır.


Bankanız tarafından şahsıma ait hesaptan kesilerek tahsil edilen bu bedelin, tarafıma iade edilmesini; bundan sonra da bahse konu hesap işletim ücreti ücretinin alınmamasını, aksi takdirde hem banka hesaplarımı kapattıracağımı hem de hakkımı aramak için yasal yollara başvuracağımı ihtar ederim.

Berkehan 50 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön