29 Mart 2013 #1714217

Finansbank Haksız Alınan Kredi Kartı Aidatı!

Uzun zamandır kullanmakta olduğum Finansbanka ait kredi kartına ilişkin bir çok yargıtay ve hakem heyeti kararına rağmen sorgusuz tahsil edilen kredi kartı aidatlarının tarafıma ödenmesini istiyorum.

Emin 94 Okunma

Cevaplar

  • Emin07 Temmuz 2014

    Benim malum bankadan uzun zamandır kullandığım kredi kartım bulunmaktadır. Geçen sene hesap ekstresine kart aidatı yansıttıkları için müşteri hizmetleri ile görüştüm. #otomatik ödeme talimatı verdiğim takdirde aidat kesilmeyeceği ve kesilen aidatın geri iade edileceği söylendi. Bende #otomatik ödeme talimatı verdim.Fakat bu yıl tekrardan kart aidatı yansıtmışlar.Müşteri hizmetlerini aradığımda O geçen senenin aidatı idi bu seneninkini iptal edemeyiz cevabını aldım.Fakat aylık 500 TL harcama yapmam taahhüdü ile bu seneninkini de iptal edebileğini söyledi.Ben haksız yere alınan aidatın acilen iadesini istiyorum aksi takdirde kartı iptal ettireceğim.Bu banka ile bir daha çalışmayacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön