20 Mart 2013 #1696348

Finansbank Haksız 40 TL Ceza!

Finansbank'ın , 3 otomatik fatura ödeme talimatına karşılık 1000 TL tutarında masrafsız komisyonsuz kredi çektim. Bu faturaların tutarının her birinin 3 aylık limiti 30 TL nin altında kaldığı takdirde kartıma 40 tl ücret yansıtılacaktı. ben sözümü tuttum fakat Finansbank tutmadı.


Yani özetle ; otomatik ödeme talimatım devam ettiği halde ve söz verdiğim tutar dahilinde ödeme yapıldığı halde, Finansbank hesabımdan 40 TL kesinti yaptı. Bu konudaki mağduriyetimin giderilmesini ve bu ücretin tarafıma geri ödenmesini rica ediyorum.

Selman 77 Okunma

Cevaplar

 • Selman21 Nisan 2013

  Bugün finansbank'la telefonda konuştum.Komisyonsuz kredi kampanyası için verdiğim otomatik ödeme talimatı faturalardan birini vadesiz hesabıma aktarmıştım. vadesiz hesabımdaki başka bir otoımatik ödeme talimatını da kredi kartıma tanımlamıştım. Yani özetle, oft.lerin yerlerini değiştirdim. Müşteri temsilcisinin söylediğine göre; vadesiz hesabımdaki oft.yi kredi kartıma tanımladığımda, sistemde zaten kayıtlı oldugu için, yeni bir faturaymış gibi görmemiş, kredi kartına bağlı olan 2 fatura kaldığı için 40 lira ceza uygulanmış. Böyle bir mantıksızlık olabilir mi?

 • Selman27 Mart 2013

  konuyla ilgili 1696348 no.lu şikayetimi belirtmeme rağmen hala tarafıma mail yolu ile bir açıklama yapılmadı. en kısa zamanda maduriyetimin çözülmesini rica ediyorum. mail adresim : [email protected]

 • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mart 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili yardımcı olabileceğiz.

 • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mart 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön