26 Şubat 2013

Finansbank Hakem Heyetine Gittim Diye Kartımı İptal Edeceklermiş!

Finansbank bugün beni tehdit etmiştir. Haksız yere aldıkları kredi kartı ücretinin iptali için hakkımı hukuksal yollardan aramamdan rahatsız olmuşlar.


Bugün bana gönderdikleri mesajda "Tüketici Hakem Heyetine iletilen ücret iade talebinize istinaden ücret iadesi halinde sözleşmenizin ilgili hükümleri feshedilip kredi kartınız iptal edilecektir" yazıyor. Sanıyorlar ki bu mesajı atınca ben hak aramaktan vazgeçeceğim, aman yapmayın diyeceğim!


Benim kart ücret iptali talebimde ki dayanağım 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesi gereğince bu sözleşmenin haksız ve tek taraflı hazırlanmış olmasıdır.


Bu sebeple yapacakları haksız her uygulama için yasal yollara başvuracağım.

Caner 176 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 28/02/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • Caner12 Nisan 2013

    Banka şikayetimi hala çözmedi...

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön