02 Aralık 2014

Finansbank Hakem Heyeti Kararına Uymuyor

Bankanızdan 07.06.2011 yılında çekmiş olduğum BİK dosya masrafıyla ilgili hakem heyetine yapmış olduğum başvuruda 400 TL'nin ve başvuruyu yapmış olduğum 07.02.2014 tarihinden itibaren yasal faizi ile birlikte tarafıma ödenmesi yönünde 27.10.2014 tarihinde karar çıktı karar bana ulaştığında Samsun Finansbank 56'lar şubesine gittim ve görevli fotokopisini alarak genel müdürlüğe gönderdiğini bildirdi.


2 gün içinde iade olacak şeklinde bilgi aktarıldı sonrasında şubeye gittiğimde 2 günde gelmez uzun sürer şeklinde gişeden bilgi verildi. 20 günü geçmesine rağmen henüz tarafıma aktarılan bir tutar yok acilen tarafıma havale yapılmasını talep ederim bankanızda hesabım yoktur.

Burakcan 233 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön